WSD logo

TARCZA MODLITWY

Chcemy otoczyć modlitwą na czas wojny jak największą liczbę konkretnych osób na Ukrainie. Łączymy w pary tych, którzy ofiarowują swoje modlitwy z tymi, którzy tej modlitwy potrzebują. Obie grupy osób można zgłaszać w poniższych formularzach, a wyniki par będą przesyłane na adres email oraz będą publikowane na naszej liście intencji.
„Modlitwa jest największą siłą świata"
Jordan
bł. Franciszek Maria od Krzyża Jordan
Założyciel Salwatorianów
Zapraszamy do modlitwy!

Świadectwa

4 III 2022

Proszę przekazać wszystkim, którzy się za nas modlą w Polsce i na świecie, że dzięki waszej modlitwie Bóg naprawdę walczy za nas! Pociski skierowane na domy znikają nagle w powietrzu i nikt nie wie co się z nimi stało, rosyjskie czołgi zatrzymują się z powodu braku paliwa, rosyjskie zastępy gubią się i pytają lokalnych ludzi o drogę i jedzenie - to musi być Bóg, ponieważ dajemy odpór drugiej największej armii na świecie. Kijów i inne większe miasta są nadal wolne, a my we Lwowie jeszcze nie musieliśmy zejść do schronów. Chwała Niezwyciężonemu Bogu

11 III 2022

W Korostyniu na dom katolickiej rodziny spadły trzy bomby. Jedna z nich zaczepiła trochę o dom, a dwie spadły na podwórko. Żadna nie eksplodowała. Pan Bóg czuwa. Naprawdę.

Wzmocnij Tarczę

Ofiara modlitwy w intencji konkretnej osoby

Wejdź pod Tarczę

Zgłoszenie osoby z Ukrainy do omadlania